مقالات


کفپوش ترمووود چیست؟

کفپوش ترمووود چیست؟

یکی از کفپوش‌های پر طرفدار برای ساختمان، کفپوش ترمووود است که با استفاده از چوب مقاوم ترمووود ساخته می‌شود. چوب ترمووود در طی فرایند ساخت تحت تاثیر حرارت و دمای بالایی قرار می‌گیرد و به همین جهت مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل مختلف دارد. این کفپوش‌ها به دلیل ویژگی‌هایی که دارند برای استفاده در فضاهای مختلف داخلی و خارجی ساختمان مناسب هستند. در ساخت کفپوش‌های ترمووود از چوب درختانی مانند: بلوط، کاج، زبان گنجشک و … استفاده می‌شود که چوب‌های با کیفیتی هستند.  

از کفپوش بابمو چه میدانید؟

از کفپوش بابمو چه میدانید؟

درست همان طور که از نام آن مشخص است، کفپوش بامبو نوعی کف پوش است که از گیاه بامبو تولید‌ می‌شود. بیشتر محصولات کفپوش بامبو از کشور چین و سایر مناطق آسیا به دست‌ می‌آید. بامبو به دلیل شباهت‌های فیزیکی‌اش با چوب، به عنوان یک جایگزین محبوب برای کفپوش های چوبی تبدیل شده است.

پارکت، لمینت، PVC؟ کدام بهتر است؟

پارکت، لمینت، PVC؟ کدام بهتر است؟

یکی از اصلی‌ترین تغییرات در فضای داخلی منزل که می‌تواند روی حال و هوای کلی دکوراسیون خانه نیز اثر زیادی داشته باشد عوض کردن پوشش کف است. پوشش کف اگر به درستی انتخاب شود می‌تواند هماهنگی خاصی با مبلمان و نورپردازی خانه پیدا کند و محیطی گرم و دوست‌داشتنی را برایتان به ارمغان بیاورد. اما اگر کف‌پوش مناسب خودتان را انتخاب نکنید ممکن است خیلی زود از تغییر دکوراسیونتان سرخورده شوید. در این مطلب تفاوت‌های پارکت و لمینت و کف‌پوش‌های PVC مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.

درباره‌ی چاره‌جو
چاره جو برگرفته از مجموعه ساختمانی دان با استفاده از مهندسین مجرب و متخصص در زمینه‌های عمران، معماری، تأسیسات برقی و مکانیکی و با استفاده از کادر فنی ماهر در تمام مراحل بازسازی درکنار شماست.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها